سلام، اینجا رهگذر است
ما یک استودیوی خلاق در تبریز یکی از شهرهای صنعتی ایران هستیم که در هر دو زمینه طراحی تعاملی و چاپی فعالیت می‌کنیم و همواره سعی می‌کنیم با اجرای خلاق پروژه‌ها، مشتریانمان را به جایگاه های جدید برسانیم. با ما راحت باشید! اگر می خواهید تماس بگیرید و یا صحبت کنید. همچنین می توانید برخی از پروژه های انجام شده توسط ما را در سایت مشاهده نمایید.
می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
که می تواند ایده خوبی برای اطلاع از اخبار و پیشنهادهای ویژه ما باشد
طراحی هویت بصری فرودگاه لوتون (Luton) لندن | مشاور ارتباطات رهگذر
16159
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16159,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19086
طراحی هویت بصری فرودگاه لوتون (Luton) لندن - رهگذر | مشاور ارتباطات

طراحی هویت بصری فرودگاه لوتون (Luton) لندن

یکی از پروژه‌های اخیر استودیوی انگلیسی آیکودیزاین (IcoDesign) ، در رابطه با طراحی مجدد برند (Rebranding) فرودگاه لوتون (Luton) در لندن می‌باشد. هویت بصری و تغییرات برنامه‌ریزی‌شده در طراحی فرودگاه با هدف ارائه‌ی فرودگاه لوتون در لندن به صورت یک فرودگاه کارآمد و مسافرمحور انجام گرفته است. ماهیت این طرح سادگی و لبخند می‌باشد؛ فراهم کردن آرامش برای مسافران از طریق ایجاد یک سفر آسان و لذت‌بخش به همراه یک تجربه‌ی عالی و بی‌سابقه.
تقریباً هویت تمام فرودگاه‌ها تلاش در ارائه‌ی پرواز، حرکت و یا جهت مسیر است؛ رویکردی که بنا بر اعتقاد طراحان این استودیو دیگر قدیمی و اساساً نادرست می‌باشد. آنها می‌گویند: « فرودگاه‌ها شامل نقاط ملاقات، چهارراه‌ها و مقصدها هستند و فضاهای بسیار منحصر به فردی دارند؛ ولی جنس آنها زمینی است و نه هوایی! به همین دلیل، احساس کردیم که بهتر است به جای یک هویت مبهم از ایده‌ی پرواز، هویتی ایجاد کنیم که بتواند پویایی و جاه‌طلبیِ LLA را به خوبی بازتاب دهد».

طراحی هویت بصری

هویت بصری جدید حول یک علامت انعطاف‌پذیر  بنا نهاده شده است که می‌تواند به صورت افقی و یا عمودی به نمایش درآید و پُر از بلوک‌های رنگی، الگوهای گرافیکی، و یا تصاویر گرافیکی می‌باشد. رنگ روشن آن، از رنگ آسمان در زمان‌های مختلف در روز و شب الهام گرفته شده است. مسئولیت طراحی حروف و مجموعه آیکون‌ها از جانب استودیوی آیکو به استودیوی Atipo واقع در گیجون (در اسپانیا) سپرده شد.
آنها هم‌چنین این برند را دوباره در داخل ترمینال فرودگاه نیز پیاده‌سازی کردند. در مسیرهای پیاده‌روی جدید، از کلمات بزرگ در کنار اشکال گرافیکی و عکس‌هایی از مقصدهای محبوب مسافران که پروازشان از طریق این فرودگاه می‌باشد استفاده شده است. این تصاویر از عکس‌های خیابانی و تصاویر شسته‌ رفته‌ی تبلیغاتی، الهام گرفته شده است و شامل تصاویری از لهستان، اسپانیا و هلند می‌باشد.

طراحی هویت بصری کافه فازر
مطالعه این مطلب

با ما همراه باشید تا تصاویری از این پروژه را ببینیم همچنین می توانید کلیپ مربوط به این طراحی هویت بصری را در مطلب بعدی مشاهده نمایید:

london-luton-airport-exhibit-01 london-luton-airport-walkway-10 london-luton-airport-walkway-09 london-luton-airport-walkway-08 london-luton-airport-walkway-07 london-luton-airport-walkway-06 london-luton-airport-walkway-05 london-luton-airport-walkway-04 london-luton-airport-walkway-03 london-luton-airport-walkway-02 london-luton-airport-walkway-01 london-luton-airport-identity-11 london-luton-airport-identity-10 london-luton-airport-identity-09 london-luton-airport-identity-08 london-luton-airport-identity-07 london-luton-airport-identity-06 london-luton-airport-identity-05 london-luton-airport-identity-03 london-luton-airport-identity-02 london-luton-airport-identity-01 london-luton-airport-exhibit-11 london-luton-airport-exhibit-10 london-luton-airport-exhibit-09 london-luton-airport-exhibit-08 london-luton-airport-exhibit-07 london-luton-airport-exhibit-06 london-luton-airport-exhibit-05 london-luton-airport-exhibit-04 london-luton-airport-exhibit-03 london-luton-airport-exhibit-02

 

منبع: روزرنگ با اندکی تغییر

برچسب‌ها:
محمدرضا سلیمانی
mimsoleimanii@gmail.com
بدون نظر

یک نظر ارسال کنید