سلام، اینجا رهگذر است
ما یک استودیوی خلاق در تبریز یکی از شهرهای صنعتی ایران هستیم که در هر دو زمینه طراحی تعاملی و چاپی فعالیت می‌کنیم و همواره سعی می‌کنیم با اجرای خلاق پروژه‌ها، مشتریانمان را به جایگاه های جدید برسانیم. با ما راحت باشید! اگر می خواهید تماس بگیرید و یا صحبت کنید. همچنین می توانید برخی از پروژه های انجام شده توسط ما را در سایت مشاهده نمایید.
می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
که می تواند ایده خوبی برای اطلاع از اخبار و پیشنهادهای ویژه ما باشد
طراحی هویت بصری کافه فازر - رهگذر | مشاور ارتباطات

طراحی هویت بصری کافه فازر

عنوان کارل و برتافازر( Fazer Café) از اولین کافه‌های هلسینکى (پایتخت فنلاند) در سال ١٨٩١ الهام گرفته شده است. از آن زمان تاکنون، نام کافه فازر در یادها باقى مانده است. این کافه همیشه در گذر زمان با ایده‌هاى نو و شگفت انگیز خود همراه با ترکیبى از سلایق مشتریانش، لذت بخش‌ترین لحظات را به اهالى منطقه هدیه کرده است.

کافه فازر جدید نیز ادامه دهنده‌ى این داستان است و سعى دارد در رویکردش خلأ بین کار و اوقات فراقت را پر کند و به زندگی مردم تعادل ببخشد. سرى اول از کافه های جدید فازر در تابستان ٢٠١٣ در منطقه مونکورى هلسینکى و فروشگاه استوک‌من در تامپره افتتاح شد.

استودیو طراحى و خلاقیت کوکورو و مویى (Kokoro & Mo) مسئولیت برندینگ و طراحی هویت بصری این نام تجارى و نیز طراحى و توسعه فضاهاى داخلى براى کافه هاى جدید را به عهده گرفت. طراحی هویت بصری و تایپ فیس این نام تجاری براساس قلم و تایپ فیس اولیه و کلاسیک برتافازر انتخاب و ایجاد شد.

از این تایپ فیس براى تمام ارتباطات بصرى و بازاریابى و امور تبلیغاتى از برچسب قیمت گرفته تا بسته بندى، لباس، دکور، دستمال کاغذى و همه لوازم جانبى استفاده شده است. زیبایی و اهمیت طراحی هویت بصری زمانی نمود پیدا می‌کند که همه جا به شکل درستی حضور داشته باشد و در ذهن مخاطبان با مشاده آن در تمام موارد هک شود.

در ادامه مطلب توجه شما را به تماشا و بهره گیری از این مجموعه به عنوان یک طراحی هویت بصری موفق جلب مى کنیم و امیدواریم برندهای ایرانی با استفاده صحیح از طراحی هویت بصری بتوانند علاوه بر داخل کشور در سایر کشورها نیز به برند خوبی تبدیل شوند:

12105 111 101 092 071 061 041 035f0b772a03f455045ea960b0176ce7 08031 021 19 18 1317 16 15 14011

منبع: با کمی تغییر از روزرنگ

بدون دیدگاه

ارسال یک دیدگاه