برندینگ.

چرا برندها به پیوستگی بیشتری بین بخش های بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش نیاز دارند؟

چرا برندها به پیوستگی بیشتری بین بخش‌های بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش نیاز دارند؟

متاسفانه اکثر گروه های تجاری در سیلوهایی دور از هم و بدون پیوستگی اداره می شوند. بازاریاب ها، فروشنده ها و ویزیتور همگی در تجربه مشتری شریک هستند. اگر باهم کار نکنند خلعی عظیم در چرخه فروش به وجود می آورند.

برندینگ

الفبای برندینگ موثر

برند به مشتریان اعلام می کند که شما چه نوع خدمات و محصولاتی را ارائه می کنید. و همچنین شما را از سایر رقبای کاری تان متمایز می کند. برند شما نشان دهنده هویت شماست. شما که هستید، می خواهید چه کسی باشید و مردم چه برداشتی از شما دارند.

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ

امروزه بسیاری از مکالمات هول محور رنگها و ماهیت فریبنده آنها در افکار میچرخد. و حرف و حدیث اثرات آنها در تبلیغات سوالاتی را در حوزه رنگها و ذهن ایجاد کرده است.

با تقویت حافظه برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ خود را بسازید

برندسازی شخصی یا پرسونال برندینگ خود را با تقویت حافظه بسازید

به خاطر سپردن اسامی افراد، اساس ساخت این نوع روابط است و اینجاست که شبکه های اجتماعی تان با انبوهی از نامها به داد شما می رسند. تکلیف شخصیت افرادی که اسمشان را میبینیم چه می شود؟ به خاطر سپاری خصوصیات فردی افرادی که در شبکه های اجتماعی تان هستند شما را در چشم آنها از توده مردم متمایز می کند.

برندها چگونه با مشتریان رابطه احساسی برقرار می‌کنند؟

برندها چگونه با مشتریان رابطه احساسی برقرار می‌کنند؟

برقرار کردن رابطه احساسی، یکی از پنج دلیل اصرار مشتری در خرید از برند شما می باشد. چهار عامل دیگر آن، آگاهی، تمایز سودمند، ارزشمند بودن و قابل‌دسترس بودن برند است. برای برقراری ارتباط بین مشتری و برند، ابتدا مشتری باید برند شمارا بشناسد، آن را دوست داشته باشد، به آن اعتماد کرده و با آن رابطه احساسی برقرار کند.

ری برندینگ | آیا برندتان نیازمند بهتر شدن است؟

ری برندینگ | آیا برندتان نیازمند بهتر شدن است؟

آیا برند شما ارزش‌ها، محصولات و خدمات شرکت شمارا به‌درستی بیان می‌دارد؟ آیا گروه درستی از مشتریان را هدف قرار داده است؟ اگر قادر نیستید با اطمینان به این سؤالات جواب مثبت دهید شاید زمان تعریف برند جدیدی فرارسیده است. نگران نشوید ما در کنار شما خواهیم بود.

یک تماس ساده می‌تواند آغاز یک همکاری خوب باشد