طراحی دستمال کاغذی خلاقانه میوه ای

اشتراک‌گذاری مطلب:

سیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها در سراسر ژاپن به مشتریانی که از آن‌ها خرید می‌کنند برای تشکر از خرید آانها، رول دستمال کاغذی هدیه می‌دهند. طراحی دستمال کاغذی خلاقانه میوه ای برای شگفت زده کردن مشتریان طراحی شده است، که برای چنین موقعیت‌هایی یک طراحی عالی است.

آژانس تبلیغاتی و بازاریابی لاتونا (Latona Marketing Inc) یک شرکت تبلیغاتی ژاپنی است که در بازاریابی تخصص ویژه‌ای دارد و در سال ۲۰۰۸ توسط “کائوزاکی کاوهارا” تاسیس شده است.
حوزه‌های اصلی تجاری این شرکت عبارتند از: برندینگ، بسته بندی، طراحی محصول، وب سایت‌ها، طراحی نام تجاری (برند)، طراحی لوگو یا نام شرکت، هویت سازمانی، تبلیغات و بازاریابی.  از اولویت‌های اولیه شرکت، مدیریت دقیق بازاریابی است که آنها را قادر می‌سازد تا به درستی مشکلات را مطرح، راه حل‌های درست را استخراج و آنها را در طراحی‌هایشان منعکس کنند. هدف نهایی این آژانس، افزایش فروش و ارتقاء مدیریت شرکت‌هایی است که مشتری آنها هستند. یکی از پروژه‌های اخیر این آژانس در خصوص بسته بندی یک دستمال کاغذی میوه‌ای (بسته بندی دستمال کاغذی با طرح‌های میوه‌ای) می‌باشد.

طراحی دستمال کاغذی خلاقانه میوه ای برای شگفت زده کردن مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها در سراسر ژاپن به مشتریانی که از آن‌ها خرید می‌کنند برای تشکر از خرید آانها، رول دستمال کاغذی هدیه می‌دهند. طراحی دستمال کاغذی خلاقانه میوه ای برای شگفت زده کردن مشتریان طراحی شده است، که برای چنین موقعیت‌هایی یک طراحی عالی است. این رول‌ها به شکل ۴ میوه: کیوی، توت‌فرنگی، هندوانه و پرتقال طراحی شده‌اند. در ایران نیز بیشتر استفاده کنندگان خواهان طرحهای خلاانه و جذاب برای استفاده در جشن ها و میهمانی های خود هستند و با توجه به افزایش استفاده از دستمال کاغذی به تولیدکنندگان این محصول پیشنهاد می شود تا برای در بر گرفتن بازار و معرفی برند خود از اینگونه طرحهای خلاقانه بهره بگیرند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه سایر مقالات مربوط به بسته یندی را از اینجا مطالعه نمایید.

با رهگذر همراه باشید تا تصاویری از این پروژه را ببینیم:

fruits-toilet-paper-05-550x412
fruits-toilet-paper-06-550x412
fruits-toilet-paper-07-550x289
fruits-toilet-paper-0111
fruits-toilet-paper-03-550x412
fruits-toilet-paper-04-550x412

منبع: روزرنگ با اندکی تغییر

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید

مطالب مرتبط

چرا برندها به پیوستگی بیشتری بین بخش های بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش نیاز دارند؟
برندینگ

چرا برندها به پیوستگی بیشتری بین بخش‌های بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش نیاز دارند؟

متاسفانه اکثر گروه های تجاری در سیلوهایی دور از هم و بدون پیوستگی اداره می شوند. بازاریاب ها، فروشنده ها و ویزیتور همگی در تجربه مشتری شریک هستند. اگر باهم کار نکنند خلعی عظیم در چرخه فروش به وجود می آورند.

برندینگ
برندینگ

الفبای برندینگ موثر

برند به مشتریان اعلام می کند که شما چه نوع خدمات و محصولاتی را ارائه می کنید. و همچنین شما را از سایر رقبای کاری تان متمایز می کند. برند شما نشان دهنده هویت شماست. شما که هستید، می خواهید چه کسی باشید و مردم چه برداشتی از شما دارند.

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ
برندینگ

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ

امروزه بسیاری از مکالمات هول محور رنگها و ماهیت فریبنده آنها در افکار میچرخد. و حرف و حدیث اثرات آنها در تبلیغات سوالاتی را در حوزه رنگها و ذهن ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب و اخبار جدید را از دست ندهید

در خبرنامه ایمیلی ما ثبت‌نام کنید

یک تماس ساده می‌تواند آغاز یک همکاری خوب باشد