سلام، اینجا رهگذر است
ما یک استودیوی خلاق در تبریز یکی از شهرهای صنعتی ایران هستیم که در هر دو زمینه طراحی تعاملی و چاپی فعالیت می‌کنیم و همواره سعی می‌کنیم با اجرای خلاق پروژه‌ها، مشتریانمان را به جایگاه های جدید برسانیم. با ما راحت باشید! اگر می خواهید تماس بگیرید و یا صحبت کنید. همچنین می توانید برخی از پروژه های انجام شده توسط ما را در سایت مشاهده نمایید.
می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
که می تواند ایده خوبی برای اطلاع از اخبار و پیشنهادهای ویژه ما باشد
طراحی هویت بصری سازمانی سهام عدالت تبریز | مشاور ارتباطات رهگذر
16873
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16873,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19086
طراحی هویت بصری سازمانی سهام عدالت تبریز

در مورد این پروژه

در طراحی لوگو سازمانی سهام عدالت تبریز برای نشان دادن فضای اسلامی و عدالت محوری از نماد شمسه اسلامی و ایرانی بهره برده شده و این در حالی است که طرح لوگو کاملا به روز و اصولی، ساده و به یادماندنی طراحی شده است. فعالیت سازمان بر روی سرمایه گذاری و پول است و بر این اساس محوریت لوگو بر اساس دایره که نماد سکه می باشد تنظیم شده است. در این لوگو سعی شده با استفاده از چندین نماد پیکان که به مرکز دایره اشاره دارند فعالیت سازمان که عمدتا جذب سرمایه گذاری است نشان داده شود.

برای اجرا و طراحی هویت بصری سازمانی سهام عدالت تبریز از طراحی دستی و همچنین نرم افزار Adobe Illustrator CC بهره برده شده است. رنگ سازمانی قهوه ای روشن و تیره که نماد اداری و شیک بودن هست نیز برای این هویت بصری در نظر گرفته شده است.

دسته‌بندی
برندینگ, طراحی هویت‌بصری
برچسب‌ها
طراحی ست اداری, طراحی کارت ویزیت, طراحی لوگو, طراحی هویت بصری