سلام، اینجا رهگذر است
ما یک استودیوی خلاق در تبریز یکی از شهرهای صنعتی ایران هستیم که در هر دو زمینه طراحی تعاملی و چاپی فعالیت می‌کنیم و همواره سعی می‌کنیم با اجرای خلاق پروژه‌ها، مشتریانمان را به جایگاه های جدید برسانیم. با ما راحت باشید! اگر می خواهید تماس بگیرید و یا صحبت کنید. همچنین می توانید برخی از پروژه های انجام شده توسط ما را در سایت مشاهده نمایید.
می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
که می تواند ایده خوبی برای اطلاع از اخبار و پیشنهادهای ویژه ما باشد
طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز | مشاور ارتباطات رهگذر
15827
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15827,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19086
طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز طراحی هویت بصری مسابقات آسیایی هندبال تبریز پوستر مسابقات آسیایی جوانان آسیا در تبریز پوستر مسابقات آسیایی جوانان آسیا در تبریز پوستر مسابقات آسیایی جوانان آسیا در تبریز

در مورد این پروژه

مسابقات آسیایی هندبال جوانان آسیا رویدادی بود که با همت مسئولین استانی در گرمای تابستان 1393 برای اولین بار در شهر تبریز برگزار گردید. بعد از مشاوره و دریافت سفارش توسط آژانس تبلیغاتی رهگذر قرار بر انجام طراحی هویت بصری و همچنین پوستر این رویداد توسط این آژانس گردید. تیم خلاق آژانس تبلیغاتی رهگذر برای هر چه بهتر اجرا شدن هویت بصری این رویداد شامل طراحی لوگو، طراحی اوراق اداری و تشریفات و همچنین طراحی پوستر تمام همت خود را به کار گرفت تا این رویداد آسیایی که در سطح کشورها دیده می شد و آبروی کشور عزیزمان بود با بهترین و بروزترین طراحی ها برگزار گردد. برای لوگوی این رویداد همچنان که مشاهده نمودید 5 مورد طرح پیشنهاد گردید که یکی از طرح ها به تصویب نهایی رسید. متاسفانه در مراحل پایانی پروژه با روی کار آمدن مدیر جدید این مسابقات و با وجود دفاع و توجیه فراوان از طرف آژانس لوگوی مصوب از طرف مدیریت جدید دچاراعمال تغییرات ناخواسته شد و در نهایت لوگوی نهایی که مشاهده می نمایید مورد تصویب ایشان قرار گرفت.

در طراحی این پوستر برای جذب مخاطب از عامل انرژی و شور و نشاط با استفاده از تصویر سالن و تصویر یک بازیکنان در حال اجرای یکی از حرکت های پرکاربرد ورزش هندبال استفاده نمودیم. متاسفانه استفاده از تصویر ارائه شده بازیکن تیم ملی اسپانیا از طرف مسئولین برای استفاده در پوستر و معرفی آن به جای بازیکن ایرانی که آژانس پس از انتشار پوستر و درج در خبرگزاری‌ها متوجه آن شد، کمی به حیثیت این رویداد ضربه وارد کرد. هدف از ارائه این مطالب صرفا جهت انتقال این تجربه به مسئولین و کارفرمایان محترم هست تا هر چقدر که می توانند کارهای تخصصی را به متخصصان واگذارند و به نتیجه مطلوب دست یابند.

دسته‌بندی
طراحی گرافیک, طراحی هویت‌بصری
برچسب‌ها
طراحی پوستر, طراحی ست اداری, طراحی لوگو, طراحی هویت بصری