سلام، اینجا رهگذر است
ما یک استودیوی خلاق در تبریز یکی از شهرهای صنعتی ایران هستیم که در هر دو زمینه طراحی تعاملی و چاپی فعالیت می‌کنیم و همواره سعی می‌کنیم با اجرای خلاق پروژه‌ها، مشتریانمان را به جایگاه های جدید برسانیم. با ما راحت باشید! اگر می خواهید تماس بگیرید و یا صحبت کنید. همچنین می توانید برخی از پروژه های انجام شده توسط ما را در سایت مشاهده نمایید.
می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
که می تواند ایده خوبی برای اطلاع از اخبار و پیشنهادهای ویژه ما باشد
طراحی وب سایت انجمن تغذیه تبریز | مشاور ارتباطات رهگذر
18327
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18327,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19086
  • طراحی وب سایت انجمن تغذیه تبریز
  • طراحی وب سایت انجمن تغذیه تبریز
  • طراحی وب سایت انجمن تغذیه تبریز

در مورد این پروژه

انجمن تغذیه تبریز وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیازمند وب سایتی بود که توسط آن امکان ثبت نام، انتشار اخبار انجمن و کارگاه هایی که توسط انجمن برگزار می شود را در اختیار کاربران قرار دهد. این وب سایت توسط استودیوی خلاق رهگذر با رعایت اصول تجربه کاربری و طراحی فلت و با توجه قراردادن اینکه کاربر به آسانی به آنچه که می خواهد برسد طراحی و بارگذاری شد.

خوشحالیم که با بهترین طراحی نسبت به بودجه اختصاص یافته توانستیم رضایت مدیران و کاربران سایت را جلب نماییم.

 

لینک وب سایت انجمن تغذیه تبریز

صفحه اصلی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date
دسته‌بندی
طراحی سایت
برچسب‌ها
طراحی سایت