سلام، اینجا رهگذر است
ما یک استودیوی خلاق در تبریز یکی از شهرهای صنعتی ایران هستیم که در هر دو زمینه طراحی تعاملی و چاپی فعالیت می‌کنیم و همواره سعی می‌کنیم با اجرای خلاق پروژه‌ها، مشتریانمان را به جایگاه های جدید برسانیم. با ما راحت باشید! اگر می خواهید تماس بگیرید و یا صحبت کنید. همچنین می توانید برخی از پروژه های انجام شده توسط ما را در سایت مشاهده نمایید.
می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
که می تواند ایده خوبی برای اطلاع از اخبار و پیشنهادهای ویژه ما باشد
طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر | مشاور ارتباطات رهگذر
15828
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15828,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19086
طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر

در مورد این پروژه

در طراحی و صفحه آرایی کتاب قیر که به سفارش کارخانه فخر آذربایجان انجام شده است از نرم افزار Adobe Indesign CC و برای اصلاح تصاویر برای چاپ از نرم افزار Adobe Photoshop CC استفاده شده است. چاپ این کتاب در تیراژ 1000 عدد و به صورت تمام رنگی است. کاغذ استفاده شده از نوع 100 گرم تحریر می باشد که به هر چه نفیس تر دیده شدن آن کمک نموده است.

با بهره گیری از صفحه آرایی حرفه ای و اصولی و در نظر گرفتن اندازه و نوع فونت های به کار برده شده در این کتاب و همچنین فاصله سطرها و پارگراف ها از همدیگر، مطالعه این کتاب آسان تر و لذت بخش تر شده است. تصاویر غیر علمی به کار رفته در این کتاب توسط واحد عکاسی آژانس رهگذر عکاسی شده اند که می توانید از این لینک تعدادی از این عکس ها را مشاهده نمایید.

دسته‌بندی
طراحی گرافیک
برچسب‌ها
طراحی و صفحه آرایی کتاب