هویت بصری.

برندینگ

الفبای برندینگ موثر

برند به مشتریان اعلام می کند که شما چه نوع خدمات و محصولاتی را ارائه می کنید. و همچنین شما را از سایر رقبای کاری تان متمایز می کند. برند شما نشان دهنده هویت شماست. شما که هستید، می خواهید چه کسی باشید و مردم چه برداشتی از شما دارند.

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ

امروزه بسیاری از مکالمات هول محور رنگها و ماهیت فریبنده آنها در افکار میچرخد. و حرف و حدیث اثرات آنها در تبلیغات سوالاتی را در حوزه رنگها و ذهن ایجاد کرده است.

ری برندینگ | آیا برندتان نیازمند بهتر شدن است؟

ری برندینگ | آیا برندتان نیازمند بهتر شدن است؟

آیا برند شما ارزش‌ها، محصولات و خدمات شرکت شمارا به‌درستی بیان می‌دارد؟ آیا گروه درستی از مشتریان را هدف قرار داده است؟ اگر قادر نیستید با اطمینان به این سؤالات جواب مثبت دهید شاید زمان تعریف برند جدیدی فرارسیده است. نگران نشوید ما در کنار شما خواهیم بود.

لوگوی جدید گوگل بزرگترین بروزرسانی 16 سال اخیر

مدت زیادی بود که گوگل از آرم نشسته در بالای نوار ابزار جستجوی خود استفاده می‌کرد و دیگر وقت تغییر بود. به نظر می آید باوجود ساخت خودروهای بدون راننده، موتور جستجوی بی‌نظیر این شرکت، سیستم‌عامل‌های ساخته‌شده توسط این شرکت برای لپ تاب‌ها، تلفن‌ها، ساعت‌ها و وسایل خانگی هوشمند دیگر نیازی به معرفی این شرکت نیست ولی امروز این شرکت از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. تا تلاشی در کنار سایر تلاش‌های نوآورانه خود داشته باشد.

آیا تصویر ذهنی برند شما نیاز به تغییر دارد؟

سیاری از مردم برند شما را بر اساس تصویر کلی، عمومی و ظاهری آن مورد قضاوت قرار می دهند. تصویر ذهنی ناهنجار و یا قدیمی و تاریخ گذشته از برند موجب می شود تا مردم در رابطه با محصولات و خدمات شما نیز همچین تصوری داشته باشند. ایجاد تغییرات ساده و اساسی در این تصویر ذهنی ارائه شده، بهبود بسیار زیادی در وضعیت سودآوری برند شما خواهد داشت.

طراحی هویت سازمانی برند Wally - رهگذر | مشاور ارتباطات

طراحی هویت سازمانی برند Wally

طراحی این هویت با در نظر گرفتن استفاده از آن در تمام مدیاها نظیر وب سایت، اپلیکیشن، بسته‌بندی و پوسترهای تبلیغاتی طراحی شده است. در طراحی لوگو Wally حرف L دو بار تکرار شده است و طراحی آن به نوعی است که تداعی کننده سنسورهای به کار رفته در داخل دیوارهای خانه است.

طراحی هویت بصری کافه فازر - رهگذر | مشاور ارتباطات

طراحی هویت بصری کافه فازر

از این تایپ فیس براى تمام ارتباطات بصرى و بازاریابى و امور تبلیغاتى از برچسب قیمت گرفته تا بسته بندى، لباس، دکور، دستمال کاغذى و همه لوازم جانبى استفاده شده است. زیبایی و اهمیت طراحی هویت بصری زمانی نمود پیدا می‌کند که همه جا به شکل درستی حضور داشته باشد و در ذهن مخاطبان با مشاده آن در تمام موارد هک شود.

یک تماس ساده می‌تواند آغاز یک همکاری خوب باشد