طراحی هویت سازمانی برند Wally

اشتراک‌گذاری مطلب:

طراحی این هویت با در نظر گرفتن استفاده از آن در تمام مدیاها نظیر وب سایت، اپلیکیشن، بسته‌بندی و پوسترهای تبلیغاتی طراحی شده است. در طراحی لوگو Wally حرف L دو بار تکرار شده است و طراحی آن به نوعی است که تداعی کننده سنسورهای به کار رفته در داخل دیوارهای خانه است.

طراحی هویت سازمانی برند Wally - رهگذر | مشاور ارتباطات

استودیو Character واقع در سان فرانسیسکو یک آژانس تبلیغاتی است که عمده فعالیتش در حوزه طراحی هویت سازمانی است. هدف اصلی استودیو از طراحی هویت سازمانی برند، ایجاد برقراری ارتباطی منسجم از طریق تفکری هوشمند با توجه به شخصیت برند در نزد مخاطبان است. این استودیو در طراحی‌هایش سعی در به تصویر کشیدن وقایعی دارد که به زندگی و شخصیت مخاطبان نزدیک است تا باعث رشد در رفتارهای روزانه مخاطبان گردد. از پروژه‌های مهم این استودیو می‌توان طراحی هویت سازمانی Android سیستم عامل شرکت گوگل برای تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند و هم چنین طراحی هویت سازمانی Levi’s کمپانی مطرح پوشاک را نام برد. یکی از پروژه‌های اخیر این استودیو، طراحی هویت سازمانی محصولی به نام Wally است. این محصول برای شرکت SNUPI Technologies می باشد که برای کنترل امنیت خانه با دستگاه و تکنولوژی به کار برده شده در ساختار داخلی خانه استفاده می شود.

وظیفه استودیو Character خلق یک هویت منحصر به فرد برای Wally است. طراحی این هویت با در نظر گرفتن استفاده از آن در تمام مدیاها نظیر وب سایت، اپلیکیشن، بسته‌بندی و پوسترهای تبلیغاتی طراحی شده است. در طراحی لوگو Wally حرف L دو بار تکرار شده است و طراحی آن به نوعی است که تداعی کننده سنسورهای به کار رفته در داخل دیوارهای خانه است. رنگ اصلی برند و عکاسی از فضای خانه با توجه به هدف محصول، طوری انتخاب و عکسبرداری شده است که گرم و دوستانه باشد و در عین حال حس اطمینان و اعتماد در خانه را تقویت نماید. زمانی که ساختار اصلی طراحی برند مشخص گردید، استودیو شروع به طراحی دیگر بخش ها نظیر مجموعه‌ای از آیکون‌ها و رابط کاربری مورد استفاده در وب سایت، اپلیکیشن و طراحی بسته بندی برای محصول نمود.

در ادامه تصاویر مرتبط با این محصول و اینکه تا چه حد استودیو موفق به ایجاد هدف برند شده است را خواهیم دید.

wally_identity_logotype_4-1024x576
wally_identity_logotype_5-1024x384
wally_identity_stationery2-1024x576
wally_packaging_set_1-1024x576
wally_packaging_set_3B-1024x640
wally_packaging_set_5-1024x576
wally_packaging_single_1-1024x576
wally_ipad-1024x576
wally_app_design_3_up-1024x576
wally_icons-1
wally_icons-2
wally_homepage_macbook-1024x576
Website-Double1-1024x853

منبع: با کمی تغییر از روزرنگ

شاید به این مطالب هم علاقمند باشید

مطالب مرتبط

چرا برندها به پیوستگی بیشتری بین بخش های بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش نیاز دارند؟
برندینگ

چرا برندها به پیوستگی بیشتری بین بخش‌های بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش نیاز دارند؟

متاسفانه اکثر گروه های تجاری در سیلوهایی دور از هم و بدون پیوستگی اداره می شوند. بازاریاب ها، فروشنده ها و ویزیتور همگی در تجربه مشتری شریک هستند. اگر باهم کار نکنند خلعی عظیم در چرخه فروش به وجود می آورند.

برندینگ
برندینگ

الفبای برندینگ موثر

برند به مشتریان اعلام می کند که شما چه نوع خدمات و محصولاتی را ارائه می کنید. و همچنین شما را از سایر رقبای کاری تان متمایز می کند. برند شما نشان دهنده هویت شماست. شما که هستید، می خواهید چه کسی باشید و مردم چه برداشتی از شما دارند.

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ
برندینگ

روانشناسی رنگها در بازاریابی و برندینگ

امروزه بسیاری از مکالمات هول محور رنگها و ماهیت فریبنده آنها در افکار میچرخد. و حرف و حدیث اثرات آنها در تبلیغات سوالاتی را در حوزه رنگها و ذهن ایجاد کرده است.

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب و اخبار جدید را از دست ندهید

در خبرنامه ایمیلی ما ثبت‌نام کنید

یک تماس ساده می‌تواند آغاز یک همکاری خوب باشد